Nasza szkoła po raz kolejny został nagrodzona w Edukacyjno-Charytatywnej Ogólnopolskiej Akcji „Tulipany Mocy”. Przed rokiem otrzymaliśmy Brązowego Tulipana. Tym razem mamy Złotego.

Akcja organizowana przez Stowarzyszenie Pro Salute ma na celu zwiększenie wiedzy na temat dystrofii mięśniowej. Ma również zwrócić uwagę i uwrażliwić społeczeństwo na to, że żyją wśród nas osoby z zanikiem mięśni.

Symbolem całego przedsięwzięcia są czerwone tulipany. Cebulki tych kwiatów najpierw zasadziliśmy przed naszą szkołą, a następnie wyrosły z nich przepiękne tulipany. Pieniądze zebrane podczas akcji przekazaliśmy Stowarzyszeniu Pro Salute, które pomaga dzieciom z dystrofią mięśniową.

Za swe zaangażowanie zostaliśmy wyróżnieni. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i już zapraszamy do kolejnej edycji.

GALERIA FOTO