Dziewczyny na medal🥉

W dniu 09.05 w SP 21 w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt.
Nasze uczennice klas 7 i 8 w półfinale zmierzyły się z niepokonaną dotąd w rozgrywkach szkolnych drużyną z Siemiatycz. Mecz od początku stał na wysokim poziomie sportowy. Pierwszy set poszedl po naszej myśli i wygraliśmy go pewnie 25:16. Drugi set był bardziej zacięty i dramatyczny o czym świadczy wynik 26:28 ,niestety na naszą niekorzyść. W tie breaku to nasze przeciwniczki zachowały więcej zimnej krwi i mecz zakończył się 1:2 dla Siemiatycz.
Szybko musieliśmy otrzeć łzy ,gdyż od razu przyszło nam grać o brązowy medal. Naszym przeciwnikiem był gospodarz zawodów SP 21. Dziewczyny na szczęście otrząsneły się po porażce i pewnie wygraly pierwszego seta 25:7. W drugim secie było trochę więcej emocji,ale to my mogliśmy sie cieszyć z wygranej 25:20 i historycznego sukcesu jakim jest brązowy medal.