Dnia 29 marca 2022r. w Supraślu odbył się półfinał woj. podlaskiego w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 37 uczniów z klas 4-8. Do finału zakwalifikowało się 21 zawodników.

W finale, który odbędzie się 9 kwietnia 2022r., wezmą udział:

Igrzyska Dzieci:

Dziewczęta: Gabrysia Drągowska 4a, Julka Wierzbicka 4a, Zosia Ejdys 4a, Emilka Żynel 5a, Marta Łapińska 7a.

Chłopcy: Franek Przepióra 4a, Szymon Górski 4a, Marcel Kalinowski 5a, Grzegorz Komenda 5a, Filip Kalinowski 5a, Michał Marciszewski 5a, Adam Toczydłowski 5a, Alan Tryląg 7a, Wiktor Piaszczyk 7a i Tymoteusz Malinowski 6b.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Dziewczęta: Martyna Ignatowicz 8a, Maja Stankiewicz 8e, Zuzanna Marecka 8a, Wiktoria Żukowska 8a, Ada Franciszkowicz 8a.

Chłopcy: Julian Bieleckie 8a.

Wszystkim uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły a finalistom życzymy powodzenia w sobotnim finale, trzymamy kciuki!

 

Galeria zdjęć