15 grudnia uczennice klas 7 i 8 reprezentowały nasza szkole w Mistrzostwach Powiatu w piłce Siatkowej. W zawodach oprócz naszego " Zygmunta" wystartowały 3 szkoly : SP Tykocin, SP Choroszcz i SP Czarna Białostocka . Nasze zawodniczki bez problem pokonały swoje rówieśniczki z Tykocina i Czarnej Białostockiej po 2:0. O 1 miejsce w Powiecie walczyliśmy z SP Choroszcz i niestety ulegliśmy im 2:1. Mecz jednak był bardzo ciekawy i stał na wysokim poziomie sportowym. Drugie miejsce dało awans do kolejnego etapu rozgrywek.
Szkołę reprezentowaly: Aleksandra Kruszewska, Martyna Kozłowska, Hanna Perzyk, Magdalena Brzeczkowska, Anna Radziszewska, Oliwia Giczan , Natalia Dybacka, Natalia Muszyńska, Wiktoria Żukowska, Zuzanna Marecka, Lena Minkiewicz, Kamila Sokół.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

FOTORELACJA