Szanowni Państwo,

Od 15.02.2022 do 08.03.2022 rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 i oddziałów przedszkolnych. Kandydaci z rejonu naszej Szkoły są przyjmowania na podstawie zgłoszenia. Wzory dokumentów można pobrać:

-zgłoszenie do oddziału przedszkolnego

Zgłoszenie do oddziału przedszkolnego

-zgłoszenie do klasy pierwszej

Zgłoszenie do I klasy

Wzory dokumentów są również dostępne w sekretariacie Szkoły od 7.30 do 15.30.

Uzupełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły do 08.03.2022 do godz. 15.30. Można przesłać skan na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kandydaci spoza rejonu naszej Szkoły mogą być przyjęci o ile będziemy dysponować wolnymi miejscami.

Obwód naszej Szkoły obejmuje:

1) miejscowości: Jurowce, Osowicze, Sielachowskie, Sochonie, Katrynka, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna, Horodnianka, Mostek, Rybniki;

2) w mieście Wasilków następujące ulice: Akacjowa, Borsucza, Brzozowa, Cedrowa, Chabrowa, Ignacego Daszyńskiego, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Dolna, Gen. Władysława Sikorskiego, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Grodzieńska od numeru 58, Grzybowa, Jagodowa, Jakimy, Jałowcowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Kościelna (bloki-numery: 62, 62/1, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 67, 69 i 71), Krucza, Krzywa, Ks. Wacława Rabczyńskiego, 11-go Listopada, Leszczynowa, Lipowa, Lisia, Łąkowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Olszowa, Orla, Orzechowa, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Podleśna, Polna, Prosta, Projektowana, Bolesława Prusa, Rolna, Równoległa, Romana Dmowskiego, Edwarda RydzaŚmigłego, Juliusza Słowackiego, Sokola, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Ukośna, Wielobranżowa, Wierzbowa, Wiewiórcza, Wiśniowa, Wojtachowska od numeru 77, Wspólna, Zajęcza, Stefana Żeromskiego, Żurawia, Żwirowa.