Rozkład jazdy autobusu szkolnego na egzaminy ósmoklasistów

obowiązuje w dniach: 25.05.2021, 26.05.2021 i 27.05.2021.

 

Kurs I i II poranny obejmuje dowóz uczniów zerówek

oraz uczniów klas ósmych

 

 

 

 

Godzina odjazdu

Miejscowości

Kurs I poranny

7:10

Dąbrówki-remiza strażacka (dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie(7:20) i do Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie (7:22)

Kurs II poranny

7:31

Nowodworce - ul. 3-go Maja/Leśna

7:33

Nowodworce - ul. 3-go Maja/rondo

7:34

Nowodworce - ul. Zaciszna/rondo

7:37

Nowodworce - Pętla autobusowa Nowodworce

 

(7:45 koniec na ul. Polnej)

Kurs III poranny

 

dla uczniów klas VIII

 

8:00

Wólka Przedmieście – Przystanek PKS

8:02

Wólka Poduchowna – Przystanek PKS

8:04

Wieś Woroszyły – Przystanek Woroszyły nr 18

8:06

Woroszyły – Przystanek Woroszyły nr 1

8:09

Sochonie Szkoła – przystanek przy szkole

8:11

Sochonie Łan – Stary przystanek PKS

 

(dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie(8:21)

Kurs I  popołudniowy

 

dla uczniów klas VIII

Godzina odjazdu

Nowodworce, Dąbrówki, Jurowce, Katrynka, Sochonie, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna,  Rybniki, Mostek, Sielachowskie, Osowicze

11:30

 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

11:35

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

Kurs II popołudniowy

Godzina odjazdu

Nowodworce, Dąbrówki, Jurowce, Katrynka, Sochonie, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna,  Rybniki, Mostek, Sielachowskie, Osowicze

12:50

 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

12:55

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

 

 

 

Kurs III* popołudniowy

 

 

Godzina odjazdu

Dąbrówki,  Nowodworce

14:50

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

14:55

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

Kurs IV popołudniowy

Godzina odjazdu

Dąbrówki, Nowodworce, Jurowce, Katrynka, Sochonie, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna,  Rybniki, Mostek, Sielachowskie, Osowicze

16:25

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

16:30

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie wsiadają na przystanku przy szkole.

Obowiązuje w dniach:  25.05.2021 – 27.05.2021

* - Kurs III  popołudniowy do pozostałych miejscowości realizuje firma MPJ TRANSPORT Paweł Ragiel, Józef Bałakier sp.j. wg oddzielnego rozkładu.